Zagospodarowanie szafek narożnych

Półki Le Mans

Kategorie:

Zagospodarowanie szafek narożnych

Półka narożna z serii Le Mans to produkt wyjątkowy pod każdym względem. Stworzono go dla każdego, kto szuka wygody i nowoczesnych rozwiązań w swojej kuchni. Półki wysuwają się niezależnie od siebie ułatwiając dostęp do artykułów na nich się znajdujących. 

SPACE CORNER – BLUM

Kategorie:

Zagospodarowanie szafek narożnych

Często blat roboczy znajduje się w narożniku. Przybory do pracy i inne przedmioty, umieszczone w szufladach narożnych z pełnym wysuwem są łatwo dostępne i zawsze tam, gdzie są potrzebne. System organizacji wewnętrznej ORGA-LINE porządkuje wnętrze szuflad. SYNCROMOTION umożliwia zastosowanie standardowych frontów bez dodatkowej obróbki. Podczas otwierania fronty szuflad uginają się do wnętrza tak, aby nie kolidowały z frontami sąsiedniego korpusu. Podczas zamykania fronty wracają do pozycji wyjściowej.

Magic Corner – PEKA

Kategorie:

Zagospodarowanie szafek narożnych

Kosz Magic Corner pozwala wykorzystać tzw. "ślepy" róg w szafce kuchennej, umożliwia
wysunąć zawartość szafki na zewnątrz co sprawia, że dostęp do przechowywanych w niej rzeczy jest bezproblemowy. Magic Corner sprawia, że dzięki jednemu lekkiemu ruchowi korzystanie z trudno dostępnej szafki narożnej staje się wygodne jak nigdy dotąd.

Copyright © 2020 G2 - Fiori | Polityka prywatności